Maseczka ochronna bawełniana wielorazowa kolorowa

producent: Dacco


14.90 PLN
W magazynie: 15 szt.

Higieniczna maseczka wielokrotnego użytku wyprodukowana w Polsce. Maseczka chroni przed wszelkimi groźnymi drobnoustrojami z zewnątrz, naszych bliskich w czasie naszej choroby. Dzięki zastosowaniu harmonijkowego fasonu dobrze dopasowuje się do twarzy.

Specyfikacja

  • maseczka 2-warstwowa
  • warstwa 1-  bawełna 100% 140g/cm2
  • warstwa 2 - bawełna 100% 140g/cm2
  • wielokrotnego użytku • pranie w temp.. 60 stopni

Ze względów higienicznych maseczki ochronne nie podlegają zwrotowi.

Stosowanie maseczki wielorazowej
Przed założeniem należy starannie umyć ręce, a następnie przyłożyć do twarzy, zasłonić usta i nos, a gumki założyć na uszy. Rozciągnąć i dopasować maseczkę do twarzy w celu zminimalizowania szczelin. Unikać dotykania maseczki w czasie noszenia, a gdy to jest nieuniknione to umyć lub zdezynfekować ręce. Maseczki są szyte w Polsce. Odcień koloru może się różnic od prezentowanego na zdjęciach.

Pielęgnacja maseczki

Maseczki ochronne bawełniane, o ile producent nie zaleci inaczej, możesz prać w pralce automatycznej przy użyciu detergentu, w temperaturze 60 stopni, przez minimum 45 minut. Staraj się pielęgnować je w ten sposób swoje maski każdorazowo po przyjściu do domu i zawsze wtedy, gdy zacznie się robić wilgotna. Pamiętaj, żeby podczas wszystkich etapów pielęgnacji maski wkładać rękawiczki jednorazowe, a maski prać oddzielnie, nie razem z codzienną bielizną. Jeśli nie możesz zrobić prania natychmiast, włóż maskę do woreczka strunowego i zamknij go szczelnie. Po wypraniu możesz wyparzyć maskę bawełnianą we wrzątku, a następnie natychmiast ją wysuszyć, najlepiej zawieszając za gumkę czy wiązanie. Dodatkowo warto też przeprasować maskę żelazkiem. Ze względu na to, że koronawirus nie ginie w temperaturze poniżej 60 stopni, nie zaleca się prania masek ochronnych w rękach. Popularnym patentem jest dezynfekcja maseczek w piekarniku nastawionym na temperaturę 70 stopni. Wystarczy około pół godziny!

Uwagi Stosowanie maseczki to jeden z elementów zapobiegania zarażenia wirusami. Trzeba także pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu zasad higieny osobistej.

STREFA MAREK

Joma
Reusch
Dacco
Dacco
Adidas
Meteor
Blog
Facebook
Rzetelna Firma
In post