Maseczki ochronne bawełniane i sublimacyjne

Cały świat zmaga się ze skutkami groźnej epidemii koronawirusa. Z tego powodu firma Dacco postanowiła wspomóc ludzi w tej walce i zapewnić bezpieczeństwo jak największej liczbie mieszkańców naszego kraju. Od teraz w naszej ofercie znajdziesz bawełniane maseczki ochronne z fizeliną wielokrotnego użytku. Nasze produkty wykonane są z wielowarstwowej bawełny i posiadają wymienne filtry.  Dostępne są w różnych kolorach i wzorach. 

Sprzedajemy również maseczki sublimacyjne z nadrukiem w ilościach hurtowych. Projekt nadruku można wykonać samodzielnie lub skorzystać z gotowych wzorów naszej firmy.

Jakie są najważniejsze cechy naszych produktów?

  • by zapewnić możliwie najbardziej efektywną ochronę, nasze maski tworzone są z kilku ochronnych warstw, które skutecznie blokują szkodliwe zarazki i drobnoustroje,
  • nasze produkty posiadają wymienne wkładki, które pełnią funkcję filtrów oczyszczających powietrze,
  • maski naszej firmy można prać w temperaturze 40-60 stopni i prasować w temperaturę około 90 stopni. Tak pielęgnowana maseczka będzie służyć nawet kilka miesięcy. Dzięki temu nie będziesz musiał ciągle dokupować maseczek jednorazowych.
  • maski sublimacyjne posiadaja atesty PZH, Oeko Tex, Bezpieczny dla Dziecka.

Rekomendacje: Wykonaliśmy maseczki dla: ING Bank Śląski, Urząd Wojewódzki Wrocław, Coca Cola, Łowicz, Starostwo Polkowice, Zamek Książ, Urząd Miejski Szklarska Poręba, Powiat Poznański, AWF Wrocław.


maseczka ochronna bawełniana
Nowość

Maseczka ochronna sublimacyjna 2-warstwowa bawełna/poliester z atestem

maseczka bawełniana z fizelina
Promocja

Maseczka ochronna bawełniana wielorazowa 2-warstwowa

3.50 PLN
5.00
przyłbica ochronna twarzy

Przyłbica ochronna twarzy

9.90 PLN
maseczka bawełniana kolorowa z zaciskiem

Maseczka ochronna bawełniana wielorazowa kolorowa z zaciskiem

12.90 PLN
maseczka bawełniana joker

Maseczka ochronna bawełniana wielorazowa kolorowa

14.90 PLN
przyłbica ochronna twarzy

Przyłbica ochronna twarzy półmaska

14.90 PLN

Dlaczego powinieneś kupić maskę firmy Dacco?

Maksymalna ochrona

W obliczu utraty zdrowia i życia nie ma miejsca na lekkomyślność. Każdy chce bronić siebie i wszystkich ludzi, których kocha. Wychodząc z tego założenia, dokładamy wszelkich starań, by nasze maseczki posiadały maksymalnie skuteczne zabezpieczenia. Stosujemy kilka warstw czystej bawełny oraz wymienne wkładki, które nie pozwalają przeniknąć zarazkom przez tkaninę.

Wparcie dla polskiego rynku

W ostatnim czasie wielu polskich przedsiębiorców ogłosiło bankructwo. By zmniejszyć skutki kryzysu gospodarczego, staramy się wspierać polskie firmy. Dlatego też maseczki zostały wyprodukowane w całości w Polsce. Wykonane są z materiałów, które pochodzą z naszego kraju.

Harmonijkowy fason

Nasze produkty zostały wykonane tak, by zasłaniać możliwie jak największą część nosa i ust. Ich harmonijkowy fason sprawia, że idealnie dopasowują się do twarzy.

Jak dezynfekować maseczkę bawełnianą?

Maseczkę powinniśmy ściągać w ochronnych rękawiczkach jednorazowych. Trzeba starać się nie dotykać jej zewnętrznej strony. Maski nie powinny być prane z innymi ubraniami! Po włożeniu jej do pralki, ustawiamy odpowiedni program (najlepiej bawełna) i temperaturę na około 60 stopni.

STREFA MAREK

Joma
Reusch
Dacco
Dacco
Adidas
Meteor
Blog
Facebook
Rzetelna Firma
In post