Getry piłkarskie Joma

Markowe getry piłkarskie znanej firmy Joma.  Firma Joma ubiera  m.in. reprezentację Ukrainy. Getry Joma oferujemy w wielu kolorach i trzech rozmiarach - S, M, L. Podstawowy typ getrów to Classic.


getry joma zebra 102

Getry piłkarskie Joma Zebra 400378

getry joma premier 400228.102

Getry piłkarskie Joma Premier 400228

getry joma classic II 671

Getry piłkarskie Joma Classic II 400054

getry joma profesional 600

Getry piłkarskie Joma Profesional II 400392

Getry Joma piłkarskie

Getry są jednym z najważniejszych elementów ubioru piłkarza. Zakrywają ochraniacze, a  stopa nie porusza się w bucie. Przykładem getrów dobrej jakości są getry Joma.  Getry piłkarskie Joma nie odstają od reszty asortymentu i znane są ze swojej wytrzymałości. Takie getry piłkarskie Joma znajdziemy w Dacco. Podstawowy model to Getry Joma Classic. Wykonane z poliamidu oraz elastanu getry Joma Classic cechują się dużą wytrzymałością, a syntetyczne materiały sprawiają, że skarpety nie wchłaniają wody.  Getry Joma Classic dostępne są w wielu różnych kolorach i w 3 rozmiarach - S, M, L.  

Getry wykonane są z poliamidu i elastanu, więc nie absorbują wody w takim stopniu jak naturalne materiały, dzięki czemu getry nie stają się mokre i ciężkie. Są też wyjątkowo  wytrzymałe.  Wyraziste kolory sprawiają, że że getry nie odstają kolorystycznie od reszty stroju piłkarskiego.  Delikatny i mocny materiał sprawia, że dopasowują się do kształtu każdej nogi.  Zobaczymy te getry na nogach zawodników  takich klubów jak: Atalanta, Torino oraz Hoffenheim.

STREFA MAREK

Joma
Reusch
Dacco
Dacco
Adidas
Meteor
Blog
Facebook
Rzetelna Firma
In post