Puchary i medale

Szeroka oferta trofeów sportowych: puchary, medale oraz statuetki

Nie jest tajemnicą, że zwycięstwo powinno być nagrodzone. Nasza firma przygotowała szeroki asortyment pucharów sportowych, statuetek oraz medali dedykowanych dla różnych dyscyplin. Oferujemy zarówno bogato zdobione trofea dla piłkarzy, jak i uniwersalne puchary, które można personalizować. Nasze złote, srebrne i brązowe nagrody są nie tylko prestiżowym potwierdzeniem umiejętności, ale również zjawiskowym elementem wystroju wnętrza, który warto wyeksponować w swoim mieszkaniu.

Trofea na miarę prawdziwego zwycięzcy

Jesteśmy pasjonatami sportu, dlatego rozumiemy, że prawdziwy sukces to nie tylko zajęcie miejsca na podium. Na nagrodę w formie podziękowań oraz dyplomów zasługują również Ci zawodnicy, którzy stanęli do walki, mimo że nie uplasowali się w czołówce zwycięzców. Przygotowaliśmy dla nich zdobione statuetki i wyróżnienia w różnych rozmiarach i kolorach. Naszym klientom zapewniamy możliwość personalizacji nagród.

Nagrody idealne na każdą okazję

W asortymencie naszej firmy znajdują się zarówno puchary dedykowane dla jednej dyscypliny sportowej, jak i trofea, które można personalizować. Na wszystkich naszych statuetkach, medalach oraz podziękowaniach umieszczamy napisy i symbole przesłane nam przez naszych klientów. Dzięki temu nasze statuetki oraz puchary są idealnym pomysłem na prezent z okazji celebracji ważnych wydarzeń takich jak: 

  • rocznica ślubu,
  • zwycięstwo w konkursie np. literackim, tanecznym, malarskim,
  • awans w pracy,
  • urodziny.

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego zlecenia realizujemy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia.

Puchary

pobierz puchary2022.pdf puchary2022.pdf

Medale

pobierz medale2022.pdf medale2022.pdf

Statuetki

Podziękowania

STREFA MAREK

Joma
Reusch
Dacco
Dacco
Adidas
Meteor
Blog
Facebook
Rzetelna Firma
In post