Rękawice bramkarskie na zamówienie

Oferujemy rękawice bramkarskie na zamówienie klientom z okolic Świdnicy, Strzegomia, Wałbrzycha, Dzierżoniowa. Zapraszamy po rękawice do naszego sklepu sportowego w Świdnicy, ul. Kliczkowska 27.


Rękawice bramkarskie

Reusch oferuje odzież i dodatki dla sportowców, w tym dla piłkarzy. Firma słynna jest między innymi z produkcji rękawic piłkarskich oraz narciarskich zaprojektowanych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Rękawice W ofercie marki Reush znajdziesz duży wybór rękawic różnych typów. Z pewnością warte uwagi są rękawice Reush Prisma Prime S1 – jest to model limitowany, którego wprowadzono specjalnie na mundial w Rosji. Rękawice te są dedykowane profesjonalistom i występują w kilku krojach.

Jakie rękawice bramkarskie kupić?

Wybór rękawic powinien być podyktowany ich zastosowaniem. Innych rękawic  potrzebuje doświadczony bramkarz, który gra w pierwszej lidze, a innych osoba dopiero zaczynająca. Wynika się to nie tylko ze stopnia zaawansowania i  potrzeb, ale również z budżetu. Profesjonaliście łatwiej jest zainwestować w droższy wysokiej jakości model rękawic, bo takie rękawice są mu po prostu niezbędne. Z kolei amator, który wybierze najdroższy model, zwyczajnie przepłaci, bo i tak nie będzie w stanie wykorzystać możliwości oferowanych przez takie rękawice. Drugą ważną kwestią jest rozmiar rękawic. Wyróżniamy kilka rozmiarów rękawic: 3, 4, 8, 9, 10, 11 i 12 i rozmiary połówkowe, np. – 9,5 oraz 10,5. Rozmiar powinien być na tyle dopasowany do wielkości dłoni, żeby rękawice nie były za luźne (nie mogą się zsuwać), ale też nie uciskały dłoni, bo wtedy nie będzie można zgiąć palców. Kolejna kwestia to krój rękawic bramkarskich.

STREFA MAREK

Joma
Reusch
Dacco
Dacco
Adidas
Meteor
Blog
Facebook
Rzetelna Firma
In post