Zwrot i wymiana zakupionego towaru

Prawo odstąpienia od umowy

Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. 

Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.  

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy  

Formularz zwrotu PDF
Formularz zwrotu do edycji DOC

 jak również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną za pomocą formularza kontaktowego https://dacco.pl/ lub na adres email sklep@dacco.pl.pl 

Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, niezwłocznie prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy za pomocą poczty elektronicznej. 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nasz sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w zamówieniu, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. 

Prosimy odesłać produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. 

Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 

Produkt prosimy odesłać na nasz adres korespondencyjny podany poniżej. 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu/ów, wynoszące około 10-15zł 

W celu minimalizacji kosztów sugerujemy wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej

http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_paczka_pocztowa.html 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

 

Adres korespondencyjny:  Dacco Dariusz Jaworski. Świdnica, ul. Kliczkowska 27. 

 

Kupujący ma prawo wymienić rozmiar kupionego towaru. 

Jak to zrobić? 

Prosimy odesłać produkt łącznie z dowodem zakupu na nasz adres korespondencyjny, dołączając informację, na jaki rozmiar powinniśmy go wymienić. 

W przypadku wymiany towaru Klient ponosi koszt przesyłki zwrotnej UPS wynoszący 17PLN, który zostanie pobrany przy dostarczeniu wymienionego produktu. 

 

Przesyłkę prosimy wysłać na adres:

Dacco Dariusz Jaworski, 58-100 Świdnica, ul. Kliczkowska 27

Proponujemy WYSYŁKĘ POCZTĄ POLSKĄ - USŁUGĄ PRIORYTET.

STREFA MAREK

Joma
Reusch
Dacco
Dacco
Adidas
Meteor
Blog
Facebook
Rzetelna Firma
In post